Prekių grąžinimas


Galite grąžinti visas jurkine.lt parduodamas prekes, išskyrus parfumeriją, kosmetiką, apatinius drabužius ir pan. (visas negrąžinamų prekių sąrašas yra nurodytas mūsų taisyklėse)
Grąžinti prekę galima per 14 kalendorinių dienų nuo jos pristatymo dienos. Prašome apie grąžinimą informuoti el. paštu pagalba@jurkine.lt

Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nenaudota ir su visais jai priklausančiais priedais ir dovanomis (jei tokių buvo).

Prekė gali būti grąžinta ją pristatant į vieną iš pardavėjo fizinių parduotuvių. Pinigai bus pervesti į kliento banko sąskaitą per 14 kalendorinių dienų nuo prekės grąžinimo dienos.

Į  grąžintinų  prekių sąrašą nėra įtraukiamos pristatymo paslaugos.

Prieš grąžinant ar keičiant prekes, užpildykite prekių gražinimo ar keitimo aktą ir įdėkite jį kartu prie grąžinamos prekes.


PREKIŲ GRAŽINIMO AKTAS.


PREKIŲ KEITIMO AKTAS.

Accept

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau.