PREKIŲ PRISTATYMAS:

1. Pirkėjas, užsakydamas prekes, gali pasirinkti prekių pateikimo būdą, t.y. pasinaudoti Pardavėjo teikiama prekių pristatymo paslauga arba atvykti atsiimti prekes į UAB S.Jurkus ir partneriai fizinę parduotuvę Klaipėdoje, Šilutėje, Plungėje, Telšiuose, Tauragėje.

2. Prekių pristatymas Pirkėjui:

2.1. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

2.2. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

2.3. Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas.

2.4. Prekių pristatymas (transportavimas) Lietuvos Respublikos teritorijoje yra mokamas.

2.5. Prekės yra pristatomos Lietuvos Respublikos teritorijoje ir Europos Sąjungos šalyse.

2.6. Prekes pristatome per 2-7 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jei pageidaujate prekes gauti anksčiau, praneškite apie tai mums.

2.7. Prekių pristatymo kaina priklauso nuo pasirinkto kurjerių agentūros, su kuria bendradarbiauja Pardavėjas ir viso siuntinio svorio bei gabaritų.

3. Pardavėjas pateikia prekes Pirkėjui vadovaudamasis prekių aprašymuose nurodytais terminais. Šie terminai yra preliminarūs, be to netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.

DĖMESIO! PERKANT UŽ 50EUR IR DAUGIAU, SIUNTIMAS NEMOKAMAS


Accept

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau.